fbpx
Close

Koskel ja Kliimand piirdusid ITF-i juunioride turniiridel ühe võiduga

– Viktoria Kleer Kliimand / Foto: Viktor Burkivski

Mitu Eesti juuniori osaleb sel nädalal ITF-i turniiridel, osa neist alustavad alles täna õhtul, kuid Šiauliais ja Kreuzlingenis (Šveits) on 5. kategooria võistlustel juba kaks ringi lõppenud.

Paraku on eestlased neil võistlustel üksikmängus konkurentsist väljas. Kreuzlingenis alustas Viktoria Kleer Kliimand 2:6, 6:1, 6:2 võiduga Michelle Lanzi üle, aga teises ringis kaotas kõige napimalt Andjela Petrovicile (mõlemad Šveits, 15) 6:7, 6:2, 5:7. Paarismängus said neljandana asetatud Kliimand ja Claudia Sanchez Quesada (Hispaania) otse teise ringi ning alustavad 16 parema seast.

Šiauliais lõppesid mõned mängud esmaspäeval alles napilt enne õhtupimeduse saabumist ja tulemus oli positiivne ainult Anet Angelika Koskelile, kes alistas Meda Reimoryte (Leedu) 6:2, 6:2. Elisabeth Iila ja Polina Ramenskaja ning noormeeste turniiril Gregor Marius Kliimask kaotasid avaringis. Tänases 2. ringi mängus kaotas aga Koskel Alisa Budanovale (Venemaa, 6) 3:6, 0:6.

Paarismängus on aga eestlastel veel võimalused alles. Noormeeste turniiri alustasid võidukalt Kliimask/Ronan Vahtras, neidudest pääses edasi Koskel koos leedulanna Klaudia Bubelytega (2). Iila/Ramenskaja aga väljakule ei jõudnudki, enne läks pimedaks.

scroll to top