fbpx
Close

Kiira Paškovi ja Ignas Grusniuse võidukäik päädis Eesti meistritiitliga

– Kiira Paškov tegi säru endast palju vanematele tüdrukutele / Foto: Igor Pissarev/ETL

Kadrioru Tennisekeskuses lõppenud Eesti noorte meistrivõistlustel tulid U14 vanuseklassis üksikmängus esikohale Ignas Grusnius ja Kiira Paškov.

Poiste üksikmängus tuli esikohale küll asetamata Ignas Grusnius, kuid tema reaalne mängutase on teada, seetõttu suurüllatuseks tema võitu ei saa ka pidada. Finaalis oli Grusnius parem Kristofer Karisest (5) 6:2, 6:3. Paarismängus teatavas mõttes rollid vahetusid. Karisel õnnestus võtta “revanš”, partneriks Ken Ink (4). Karis/Ink mängisid esikohamatšis Grusnius/Samuel Mandelkorni (3) üle tulemusega 6:3, 6:3.

Tüdrukute üksikmängus jätkas endast aastaid vanemate konkurentide murendamist 11-aastane Kiira Paškov. Enne finaali oli ta ära andnud vaid 4 geimi! Olles ise seitsmendana asetatud, kohtus ta finaalis teist asetust omava Marie Johanna Lapimaaga. Paškovi võidunumbriteks Lapimaa üle kujunesid 3:6, 6:4, 6:4. Ja et sellest veel vähe oleks. Teine tiitel tuli ka paarismängus. Koos Sandra Tolliga (3) alistati esikohamatšis Lapimaa/Kätriin Reinvald (2) veenvalt 6:2, 6:1. Paškov võitis kaks kulda ka U12 vanuseklassis, mis tähendab, et tema saldoks neilt MV-lt jääb neli esikohta. Vaid Oliver Ojakäär oli edukam viie esikohaga (U16, U18).

Segapaarismängus saavutasid esikoha teatavasti Kristofer Karis/Marie Johanna Lapimaa.

scroll to top