fbpx
Close

Katriin Saar tegi GP etapil Pärnus puhta töö

– Katriin Saar ja Anet Angelika Koskel / Foto: ETL

Eesti GP etapil Pärnus tegi naiste konkurentsis Katriin Saar sama, mis Oliver Ojakäär meeste poolel. Saar võidutses nii üksik- kui paarismängus.

Naiste üksikmängus serveeris ehk suurima üllatuse hilisem poolfinalist Andrea Roots, kes sai veerandfinaalis jagu teisena asetatud ja viimasel ajal ka ITF turniiridel korralikult esinenud Lissi Kubrest tulemusega 7:6, 6:2. Poolfinaaliks enam püssirohtu ei jätkunud. Roots alistus Anet Angelika Koskelile (3) 1:6, 0:6. Finaalis Koskeliga kohtunud Katriin Saar (1) oli poolfinaalis parem Polina Ramenskajast (4) 6:4, 6:2. Esikohamängus ei andnud Saar Koskelile eriti võimalusi ja nii võitis kahekordne Eesti meister numbritega 6:2, 6:2.

Paarismängus moodustasid üksikmängu finalistid Saar ja Koskel isekeskis paari, nii nagu ka poolfinalistid Ramenskaja ja Roots. Omati vastavalt esimest ja teist asetust. Favoriidid ei vääratanud ning finaalis mindigi vastamisi. Saar/Koskel alistasid poolfinaalis Lissi Kubre/Laura Rahneli 6:2, 6:0 ja Ramenskaja/Roots Alissia Aleksandra Kivi/Desire Pärna (3) 7:6, 6:1. Tasavägises finaalis suutsid seti lõpud enda kasuks pöörata Saar/Koskel – 7:5, 7:5.

Tulemused leiad siit.

scroll to top