fbpx
Close

Kaia Kanepi naaseb turniirikarussellile Madridis

– Kaia Kanepi / Foto: Siim Semiskar

Eesti teine reket Kaia Kanepi harjutas täna Tallinnas Kalevi väljakutel koos Maileen Nuudiga. Tingimused olid eelseisvaid turniire arvestades sobivad: päike, 22 kraadi sooja ja liivaväljak – nagu Lõuna-Euroopas.

Kaia Kanepi ütles lühiusutluses Tennisnetile, et ta mängib järgmise turniiri Madridis. Tegemist on Premier Mandatory turniiriga, kuhu Kaia oma praeguse edetabelikohaga (79.) peab ilmselt alustama kvalifikatsioonist. Pärast küsimust, kas ta varem ei soovinud naasta, vaatas Kaia üsna imestunud pilguga. “Nii oligi plaanis, et mängin Madridis. Olin ju üsna kaua Ameerikas,” tõdes Kanepi.

Kaia Kanepi harjutamas Tallinna Kalevi klubis. / Foto: Andres Kuum

Tõsi, USA-s viibis Kanepi nädala võrra kauem kui Anett Kontaveit, kes sel nädalal taas mängimist jätkas, sest osales ka Charlestoni turniiril. Kaia treeningut jälgis tema kauaaegne abimees Kristjan Prüüs, kuid välismaal juhendab Kanepit ikka Dušan Vemic.

Kaia ütles, et vigastused teda praegu ei häiri. “See, et ma USA-s olin mitmest kohast kinni teibitud, ei tähenda, et olin vigane või tundsin kuskil valu. See oli lihtsalt ettevaatusabinõu,” rahustas Kaia poolehoidjaid.

Madridi turniir algab 4. mail, kuid kvalifikatsioon kaks päeva varem.

scroll to top