fbpx
Close

Kaia Kanepi mängib Wiesbadeni ITF W100 turniiril, Maileen Nuudi kaotas kvalifikatsioonis

Kaia Kanepi. / Foto: Zumapress/Scanpix

Teisipäeval algab Wiesbadenis ITF-i kõige suurema auhinnafondiga ehk W100 turniir. Kuigi sel nädalal on kavas ka kaks WTA 125K turniiri, valis Eesti esireket Kaia Kanepi mängimiseks ainult veidi madalamate punktide ja auhinnafondiga turniiri.

Kuna Madridi WTA 1000 turniir kestab kaks nädalat, ei lange Kaia mullused punktid veel arvestusest maha ja ta alustab Wiesbadenis maailma 63. reketina ja omab esimest paigutust. Tabelit ei ole veel loositud, kuid mitu mängijat on viimasel hetkel nimekirjast maha võetud, kaasa arvatud Jule Niemeier (Saksamaa, WTA 67.), kes ülesandmislehel oli Kanepi kõrval teine esisaja mängija Wiesbadeni turniiril. Praegu on ilm pea igal pool Euroopa parasvöötmes keskmisest jahedam ja ka Wiesbadenis tuleb mängida umbes 15-kraadise temperatuuriga, kuid õnneks vihma ei ennustata.

Napilt pääses oma edetabelikohaga (568.) Wiesbadeni kvalifikatsiooniturniirile Maileen Nuudi, aga ta kaotas esimeses ringis 3:6, 3:6, Justina Mikulskytele (Leedu, 322.), kes oli Nuudit võitnud ka kaks nädalat tagasi Oeirase W100 turniiril.

scroll to top