fbpx
Close

Jürgen Zoppi mäng jäi eduseisus pooleli

– Jürgen Zopp / Foto: Toomas Kuum

Jürgen Zopp (15) asus Sopoti Challenger-turniiril kolmandana asetatud itaallase Paolo Lorenzi (ATP 114.) vastu 4:1 juhtima, kui mäng jäeti pooleli.

Põhjust on raske aimata, sest vihma Sopotis ei sadanud ja päikese loojumiseni oli katkestamise hetkel veel üle tunni aega. Võimalik, et tribüünide varjus ja pilves ilmaga läks ikkagi pimedaks, aga võib-olla ilmnesid ka mingid tehnilised viperused.

Igatahes Zopp alustas võimsalt, murdis kaks korda järjest vastase servi ja juhtis 4:0, kui Lorenzil õnnestus lõpuks pallingut hoida. Seega on Zopp isegi kahe murdega peal ning mängu jätkamisel alustab servimist tema. Vastase esimene serv ei tahtnud kuidagi sisse minna ja initsiatiiv oli selgelt Zoppi poolel. Katkestamine võis pigem kasuks tulla Lorenzile, kes võib-olla suudab end nüüd koguda.

Kohtumine jätkub homme pärast esimest veerandfinaali, mis algab eesti aja järgi kell 12. Seega võib Zoppi väljakule oodata kuskil 13.30 paiku. Veel samal päeval kohtub Zoppi ja Lorenzi mängu võitja Aslan Karatševiga (Venemaa, ATP 321.).

scroll to top
Inline
Inline