Jürgen Zopp piirdus Augsburgi ATP Challengeril kahe mänguga

– Augsburg / Foto: Pixabay

Augsburgi ATP Challengeri turniiril piirdus Eesti meeste esireket Jürgen Zopp üksikmängus teise ringiga.

Avaringis alistas Jürgen Zopp (424.) ootuspäraselt Aleksandre Metreveli (Gruusia, 701.) 6:1 6:2. Teises ringis tuli meie tennisistile vastu austerlane Sebastian Ofner (165.). Varem oli isekeskis kohtutud 2017. aastal Mestre Challengeril ja siis jäi peale Ofner tulemusega 6:2 6:1.

Ka nüüd ei leidnud Zopp Ofneri vastu rohtu ja kaotas 4:6 2:6. Tulemus oli küll veidi tasavägisem, aga tund ja viis minutit kestnud mängus jätkus võrdset mängu vaid esimesse setti. Kuni 5:4-ni Ofneri kasuks hoiti oma pallingut üsna kindlalt, vaid ühel korral pidi Zopp päästma murdepalli. Kahjuks tegi Ofner seti ainsa servimurde just järgmises ehk seti viimases geimis.

Teises setis oli austerlane oma servil kindlus ise, Zopp seevastu vääratas oma pallingul kahel korral, seisul 1:2 ja 2:5.

Paarismängus Jürgen Zopp Augsburgis kaasa ei tee.