Jürgen Zopp ei jõudnud ATP Challenger turniiril teisest ringist kaugemale

– Jürgen Zopp / Foto: Siim Semiskar

Eesti meeste esireket Jürgen Zopp (ATP 98.) võistles Pullachis, Saksamaal ATP Challenger turniiril.

Esimeses ringis oli Zopi vastaseks argentiinlane Pedro Cachin (ATP 258.), kelle eestlane alistas tulemusega 6:4 3:6 6:1. Esimeses setis õnnestus vastase servi murda vaid Zopil ning seda seisul 3:3. Teises setis kaotas Zopp esmalt oma pallingu 0:1 kaotusseisus, kuid seisul 1:3 õnnestus murded viigistada. Ent kohe järgmises geimis kaotas Zopp taas oma pallingugeimi. Kolmandas setis õnnestus taaskord servimurre vaid Zopil ning seda kahel korral – 2:1 ja 4:1 eduseisudel. Kohtumine kestis üks tund ja 48 minutit.

Teises ringis tuli vastaseks 19-aastane rootslane Mikael Ymer (ATP 336.), kelle paremust tuli ühe tunni ja 38 minuti järel tunnistada tulemusega 6:7(2) 4:6. Avasetis murdsid mõlemad mängijad vastase pallingugeimi kahel korral ning sett lõppes kiire lõppmänguga, kus oli kindlalt parem Ymer. Teises setis kaotas Zopp kaks oma esimest servigeimi jäädes 0:3 taha. Kohe järgmises geimis õnnestus eestlasel üks servimurre tagasi võita, ent enamaks Zopp suuteline polnud ning teine sett lõppes seisuga 4:6.