fbpx
Close

Jürgen Zopp alustas Quimperis võiduga

– Jürgen Zopp / Foto: Eesti Tennise Liidu arhiiv

Jürgen Zopp (10. asetus) alustas Quimperi Challenger-turniiri võiduga, kui alistas hispaanlase Javier Barranco Cosano (ATP 428.) 6:1, 7:6.

Esimeses setis polnud Jürgenil mingeid probleeme, ta võitis 16 minutiga ja oma pallingul kaotas ainult ühe punkti. Kuid teises setis hakkas hispaanlane Zoppi servi paremini tõrjuma ja Eesti esireket pidi punktide võitmiseks rohkem pingutama. Päris eksimatult Zopp ei rünnanud ja nii läks tasavägiseks.

Barranco Cosano murdis teises setis esimesena Zoppi pallingu seisuks 5:3, õnneks sai Jürgen kohe murde tagasi, vastasel oli ka üks settpall. Tie-break’is juhtis Zopp 6:3, kuid kaotas siis kaks punkti oma pallingul. Ent ta suutis tõrjel teenida otsustava punkti, kui hispaanlane tabas võrgulinti, aga pall kukkus oma poolele tagasi.

Kuigi teises setis oli olukord kehvem, servis Zopp üldiselt hästi. Ta lõi kuus ässa ning ei teinud ühtki topeltviga, vastane lisas aga kuuele ässale 4 topeltviga. Zoppi esimese servi õnnestumisprotsent (71) oli samuti heast klassist. Zoppi vastane kaheksandikfinaalis selgub mõne tunni jooksul.

scroll to top