Johannes Seeman jõudis kaheksandat korda ITF-i turniiri paarismängu finaali

Johannes Seeman mängimas San Diego ülikooli eest, mille ta tänavu kevadel lõpetas. / Foto: SDSU

Johannes Seeman jõudis täna Porto M25 turniiril kaheksandat korda ITF-i tasemel paarismängu finaali.

Koos Wally Thayne’iga (USA) alistas Seeman poolfinaalis 6:0, 6:3 Raphael Calzi (Luksemburg) ja Adan Freire Da Silva (Prantsusmaa).

Seeman/Thayne alustasid üheksa geimivõiduga järjest. Esimese seti nulliga võitmiseks tuli neil korra mängida ka otsustav punkt seisul 40:40, aga kõigis ülejäänud geimides piirdusid Seeman/Thayne kahe punkti loovutamisega. Kui Seeman/Thayne olid teises setis 3:0 ees, hakkasid vastased alles servigeime võitma. Siiski oli Calzi/Freire Da Silval võimalus teine sett päästa, sest Seeman/Thayne jäid seisul 5:3 oma servil 0:40 taha. Aga nad võitsid neli punkti järjest ja sellega mängu.

Teine poolfinaal lähiajal alles algab, tulemuse teatame hiljem.

Seeman on varasemast seitsmest finaalist võitnud vaid ühe – kõige esimese 2020. aasta novembris koos Siim Troostiga. Seejärel on ta kuus järgmist finaali kaotanud. Ehk saab homme kuri seeria läbi?