Ivanov piirdus Kasahstanis ATP Challengeri turniiril kvalifikatsioonis avaringiga

– Vladimir Ivanov / Foto: Siim Semiskar

Eesti meeste kolmas reket Vladimir Ivanov (ATP 460.) jätkas teekonda Kasahstanis, võisteldes 50 000 USA dollari suuruse auhinnafoniga ATP Challenger turniiril. Kahel eelmisel nädalal mängis Ivanov Kasahstanis ITF Futures turniiridel.

Ivanov alustas turniiri kvalifikatsioonist, põhiturniirile pääsuks tulnuks võita kolm kohtumist. Paraku piirdus Ivanov kvalifikatsioonis avaringiga, jäädes alla seitsmenda asetusega venelasele Teymuraz Gabashvilile (ATP 422.) tulemusega 3:6 2:6. Esimeses setis murdis vastane Ivanovi servi kuuendas geimis ning teises setis esimeses ja seitsmendas geimis. Ivanov murdevõimalust ei saanud. 57 minutit kestnud kohtumise jooksul võitis Ivanov 35 punkti ja vastane 59 punkti.