fbpx
Close

Ingrid Neel ja tema paariline kaotasid Tallinn Openi võitjaile

Ingrid Neel mängimas tänavu aprillis Stuttgardi turniiril. / Foto: Zumapress/Scanpix

Ingrid Neel, kes oli eelmisel nädalal võitnud WTA 250 turniiri koos Bibiane Schoofsiga (Holland). mängis sel nädalal taas oma tavalise partneri Ulrikke Eikeriga (Norra), kuid Berliini WTA 500 turniiril nad avaringist edasi ei saanud.

Tõsi, Eikeri/Neel ei olnud ka tänases mängis favoriidid, sest nad kohtusid ukrainlannadest õdede Ljudmilla ja Nadja Kitšenokiga (3), kes on maailma paarismängu edetabelis vastavalt 17. ja 35. kohal, kuid Eikeri ja Neel vastavalt 30. ja 40. kohal. Õed Kitšenokid võitsid 2022. aasta sügisel Tallinn Open WTA 250 turniiri, kuid tegelikult mängivad nad viimasel ajal koos harva. Ljudmilla Kitšenoki peamine paariline on hoopis Läti esireket Jelena Ostapenko. Pärast Tallinna turniiri võitmist mängisid Kitšenokid koos alles neljandat korda, kuid vahepeal nad uusi võite ei saavutanud.

Muruväljakul peetud kohtumise tulemus oli 7:6, 6:4. Esimese seti kaotasid Eikeri/Neel dramaatiliselt. Seisuni 5:5 polnud ühtki murret, aga siis said Eikeri/Neel vastaste servigeimi kätte ja juhtisid oma pallingul 6:5, 40:30. Kaks settpalli jäi aga kasutamata ja vastased murdsid tagasi. Tie-break’is läksid Kitšenokid 4:1 ette ja võitsid 7:3.

Teises setis murdsid ukrainlannade esimesena, aga Eikeri/Neel said murde tagasi seisuks 3:3. Paraku kaotasid nad järgmise geimi oma servil ja seda enam tagasi ei teinud.

scroll to top