fbpx
Close

Iila ja Pluutus jõudsid Bergenis üksikmängus veerandfinaali

– Elisabeth Iila / Foto: Viktor Burkivski

Norras Tennis Europe U16 3. kategooria turniiril Paradis Open on tütarlaste konkurentsis Elisabeth Iila ja Mariela Pluutus alustanud hästi.

Esimesena asetatud Elisabeth Iila ja kümnendana asetatud Mariela Pluutus on end Bergenis üksikmängus murdnud veerandfinaali. 16 hulgas oli Iila probleemideta üle Evelina Kivitest (Läti) 6:1 6:1 ja Pluutus viiendana asetatud Iva Jovanovast (Makedoonia) 6:4 6:2. Veerandfinaalis tuleb Iilale vastu Darya Volkova (Ukraina, 12) ja Pluutusele Smilte Bakyte (Leedu, 4). Meie tennisistid on eri tabeli pooltel ning täistabamuse korral võidakse kohtuda omavahel finaalis. Kusjuures Bakyte on Pluutuse partneriks paarismängus.

Paarismängu esimeses mängus andsid vastased Pluutus/Bakytele loobumisvõidu, mis tähendab, et ollakse ilma mänguta juba poolfinaalis. Huvitav, et nende oponendid poolfinaalis Maria Nikitash/Darya Volkova (Ukraina) said täna samuti loobumisvõiduga edasi.

Iila on ka paarismängus esimesena asetatud, partneriks Petja Drame (Sloveenia). Nende mäng Yelyzaveta Kostyuk/Anastasiya Kovalchukiga (Ukraina) toimub täna õhtul.

scroll to top