fbpx
Close

Homme kell 11:00 toimub Simon Wheatley’ga veebiseminar servi teemal

– Tennis / Foto: Unsplash

Sel kolmapäeval toimub veebikeskkonnas seminar teemal “Ideed servi arendamiseks: enamlevinud probleemide lahendamine”. Veebiseminar, mille viib läbi Simon Wheatley, toimub juba sel kolmapäeval 6.05 kell 11:00!

Simon Wheatley on Briti tennise liidu LTA koolitusjuht. Ta vastutab LTA kõrgeima taseme õppekava kirjutamise, juhtimise ja juhendamise eest. Simon on kahe raamatu, Mini Tennise tunnikavade ja The Sweet Spot autor. Ta on kirjutanud üle 50 kursuse ja ressursi LTA-le, Simon on esinenud enam kui 100 konverentsil üle 30 riigis, sealhulgas 4 ITF-i ülemaailmsel treenerite konverentsil, USTA treenerite konverentsil, Tennis Australia treenerite konverentsil ja LTA Grand Slam treenerite konverentsil. Ta on juhendanud enam kui 10 000 treenerit kogu maailmas ja on tehnilise ja taktikalise arendamise ekspert kõigile mängijatele erinevatel arenguetappidel.Seminar toimub inglise keeles ja tõlget ei pakuta. Seminaril osalemise eest saab 2 täiendkoolituse tundi. Registreerumise tasu on 18€ (makstakse registreerumisel PayPali kaudu). 

Registreeruda saab vajutades siia: https://zoom.us/webinar/register/WN_P9xpP-ieSOK5jTHL0N-6i Registreerumise järel saate e-kirja veebiseminariga liitumise lingiga. 
NB! Kohtade arv on piiratud! Registreerumine toimub Zoomi keskkonnas põhimõttel “esimesena kohal, esimesena sees”. Kui seminaril osalejate arv on täis, siis registreeruda ei ole enam võimalik!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top