fbpx
Close

Homme alustavad Winter Cupi mängudega Eesti U14 ja U16 tiimid

– Karslrkona / Foto: Pixabay

Lõppenud nädalavahetusel lõppes teatavasti Tennis Europe Winter Cupi tsooniturniir 12-aastastele Tallinnas. Selle nädala lõpus on võistlustules Eesti noored vanuseklassis U14 ja U16.

T16 neidude võistkond sõidab Karlskronasse (Rootsi) koosseisus Elisabeth Iila, Aurelia Riga ja Anet Angelika Koskel. Muudest riikidest on D tsooni Winter Cupil esindatud Karlskronas Tšehhimaa, Holland, Norra, Poola, Slovakkia ja loomulikult turniiri korraldaja Rootsi.

– Kiiev / Foto: Pixabay

T14 D tsooni turniiril Kiievis kuuluvad Eesti tiimi Victoria Maria Mändma, Desire Pärn ja Andrea Roots. Koos Eestiga on kohal Valgevene, Taani, Prantsusmaa, Saksamaa, Läti, Slovakkia ja võõrustajana Ukraina.

P16 tsoon D mängud leiavad aset Kaasanis (Venemaa). Koos Eestiga on Tatarstani pealinnas kohal Austria, Valgevene, Itaalia, Leedu, Rumeenia, Venemaa ja Rootsi tiimid. Eesti lippu kannavad Andre-Remi Jakobi, Mark Lajal ja Alex-Andre Ojassalu.

P14 Winter Cup D tsooni mängud peetakse Hollandis Leeuwardenis. Eesti tiimi esindavad Villem Aadamsoo, Markus Mölder ja Oliver Ojakäär. Lisaks Eestile on Leeuwardenis esindatud Valgevene, Hollandi, Venemaa, Rumeenia, Iisraeli, Serbia ja Türgi.

scroll to top