Helena Narmont jõudis Taanis veerandfinaali

– Helena Narmont / Foto: Viktor Burkivski

Helena Narmont jätkab edukalt Fredriksbergis (Taani) ITF-i juunioride 4. kategooria turniiril, kus ta tänases 2. ringis alistas 7ndana asetatud rootslanna Agnes Gustafssoni 6:1, 0:6, 6:2.

Maailma juunioride edetabelis asub Gustafsson 409. ja Narmont 920. kohal, seega oli tegu väga hea võiduga. Veerandfinaalis kohtub Narmont edetabeli põhjal veel tugevama vastase, ungarlanna Fanny Gecsekiga (ITF 293.). Samas on Gecsek kaks esimest mängu võitnud napilt ega pruugi heas vormis olla. Lisame, et veerandfinaali on pääsenud ka taanlanna Hannah Viller Möller (3. asetus), kes alles laupäeval mängis FedCupi turniiril Eesti vastu ja kaotas tookord Valeria Gorlatšile.

Paarismängus langes aga Narmont koos itaallanna Arianna Zucchiniga veerandfinaalis välja, kui nad kaotasid Rootsi paarile Nelly Mezan/Maria Petrovic 4:6, 0:6. Pisut halva üllatusena kaotas ka neljandana asetatud Alexander Georg Mändma rootslasele Olle Wallinile 6:7, 6:3, 0:6.