fbpx
Close

Elisabeth Iila rikkus venelannade peo

– Elisabeth Iila / Foto: Viktor Burkivski

Elisabeth Iila jõudis Bakuus ITF-i juunioride 5. kategooria turniiril veerandfinaali, kui alistas Polina Hartsii (Venemaa, 6) 4:6, 7:5, 6:1.

Nii sai Iilast ainus veerandfinalist seitsme venelanna kõrval. Venemaa neidude pidu olnuks täielik, kui Hartsii selle kohtumise võitnuks. Veerandfinaalis kohtub Iila Elizaveta Masnajaga, kes on ITF-i neidude edetabelis ligi tuhat kohta eestlannast tagapool.

Pärastlõunastes paarismängude avaringis olid eestlased ka üsna edukad. Alex-Andre Ojassalu ja Ronan Vahtras alistasid Kirill Kolgainovi (Kasahstan) ja Venedikt Tširikidze (Venemaa) 6:2, 7:6, kuid Oskar Irdoja/Andre Toomväli jäid alla teisena asetatud paarile Haktan Garajev (Aserbaidžaan)/Louis Skupien (Suurbritannia) 1:6, 2:6. Ent positiivsele poolele kallutas vaekausi Iila, kes koos Mia Sophie Mülleriga (Saksamaa, 4) võitsid Darja Kniši ja Arina Stantšiki (Venemaa) 7:5, 6:1.

Eile õhtust jäi teatamata tulemus, et Elizabeth Jürna langes Hispaanias samuti 5. kategooria turniiril välja ka paarismängus.

scroll to top