fbpx
telia.ee

Elisabeth Iila ja Liisa Varul kohtuvad Airok Viljandi Openi finaalis

– Elisabeth Iila / Foto: Viktor Burkivski

Eesti tüdrukud on domineerinud algusest peale kodust Tennis Europe U16 vanuseklassi 3. kategooria turniiri Airok Viljandi Open. Finaali jõudsid kaks kõrgema asetusega neidu Elisabeth Iila ja Liisa Varul.

Tänasetes poolfinaalides võitis Iila Andrea Rootsi (6) 6:1, 6:2 ja Varul peaaegu samasuguse tulemusega Anastassia Sizõhhi (Venemaa, 3) 6:2, 6:1.

Poiste seas aga Eesti-sisest finaali ei tule, sest Alex-Andre Ojassalu (1) kaotas Nikolajs Galkinsile (Läti, 3) 5:7, 4:6 ja Andreas Sillaste (4) Tauras Mickusele (Leedu, 2) 6:7, 6:7.

Iila ja Varul mängivad reedel teises finaalis ka, sest koos alistasid nad paarismängu poolfinaalis venelannad Anna Karasjova/Jekaterina Nehhajeva 6:3, 6:2. Iila/Varul on ka asetatud esimesena. Nende vastu tulevad finaalis valgevenelannad Stefanija Shabanava ja Nastassia Sheludzko, kes võitsid Victoria Maria Mändma ja Desire Pärna 7:6, 6:0.

Kuid poiste paarismängus läks nii nagu tüdrukute üksikmängus, et Eestil on esikoht juba kindlustatud. Poolfinaalis alistasid Villem Aadamsoo/Erko Nigula Ian Rabtsevitši (Valgevene) ja Markus Kristofer Sinivee 6:4, 6:1 ning Ojassalu/Andre Toomväli ülipingelises mängus German Dumshe/Tauras Mickuse (Leedu, 2) 6:7, 7:6, 11:9.

polar.com

See võib Sulle huvi pakkuda

Eesti meeskond lõpetas Davis Cupi turniiri teise kohaga

– Kristjan Tamm tegi täna Ateenas selle turniiri debüüdi. / Foto: Toomas Kuum Ateenas lõppes …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Inline
Inline