Elena Malõgina langes üksikmängus välja

Elena Malõgina mängimas BJK Cupil Vilniuses. / Foto: Leedu Tennise Liit

Elena Malõgina (6) kaotas Bydgoszczi ITF-i W35 turniiri teises ringis Daria Kuczerile (Poola, WTA 628.) 4:6, 3:6.

Tulemus oli mõnevõrra üllatav, sest eile alistas Malõgina pisut nõrgema poolatari kindlalt. Kuczer on sel aastal jõudnud siiski kahe W15 turniiri finaali ja tema edetabelikoht on tegelikust tasemest veidi kehvem, sest tal oli viiekuuline paus, mullu septembrist tänavu veebruarini. Malõgina mängule iseloomulikult oli murdeid väga palju ja Eesti esireket võitis ainult kaks geimi oma servil, seega viis geimi teenis ta tõrjel. Huvitav on see, et Malõgina võitis täpselt 43% punktidest nii oma esimesel servil kui ka vastase esimese servi tõrjel. Seda juhtub harva, ainult teise servi puhul on sellised näitajad üsna tavalised.

Täna seisab nii Malõginal kui ka Andrea Rootsil, kes mängib Monastiris, ees paarismängu veerandfinaal.