Elena Malõgina jõudis paarismängus poolfinaali, Andrea Roots kaotas

Elena Malõgina. / Foto: Igor Pissarev

Elena Malõgina jõudis Bydgoszczis ITF-i W35 turniiril koos Nicole Fossa Huergoga (Itaalia, 3) poolfinaali.

Nad võitsid veerandfinaalis Julie Belgraveri (Prantsusmaa) ja Adrienn Nagy (Ungari) 6:3, 6:3. Fossa Huergo/Malõgina kaotasid vaid ühe servigeimi, kui jäid teises setis 0:2 taha. Aga nad lõpetasid seisult 1:3 viie geimivõiduga järjest.

Poolfinaalis on Fossa Huergo/Malõgina vastasteks Sada Nahimana eksootilisest Burundist ja Rinon Okuwaki (Jaapan).

Andrea Roots, kes Monastiri W15 turniiri veerandfinaalis mängis koos Lena Thomas Iglesiasega (Prantsusmaa, 4), kaotas Prantsusmaa paarile Astrid Cirotte/Emmanuelle Girard 6:7, 2:6. Esimeses setis tulid Roots ja Thomas Iglesias välja 1:5 kaotusseisult, aga tie-break’is jäid kohe tagaajaja ossa ja kaotasid 3:7. Teises setis juhtis Eesti/Prantsusmaa paar 2:0, aga enam geime ei saanud.