fbpx
Close

Eesti võttis Pajulahti turniiril lõviosa kvalifikatsiooni kohtadest

– Tennisereket pallidega / Foto: Pixabay

Nastolas (Soome) alanud Tennise Europe U14 vanuseklassi turniiril Pajulahti Cup olid Eesti noored kvalifikatsioonis üliedukad. Seitsmest valikturniirilt alustanud tüdrukust said edasi neli ja kuuest poisist koguni viis.

Poiste turniiri kvalifikatsioonis läks neljal eestlasel tänu asetusele vaja üht võitu ja selle saavutasid Robert Raag (1), Sten Hiiesalu (4), Lukas Kristianson (5) ja Ron Torn (6). Henri Ink aga pääses edasi tänu kahele võidule järjest ning ta alistas ka kolmandana asetatud ameeriklase Maxim Zlobinsky.

Tüdrukute turniiril olid eestlannadest võidukad Anna Maria Tottrup (4), Adriana Roots (7), Lisette Aljas (8) ja Nora Parik (10). Sarnaselt Inkile alistas ka Parik kolmandana asetatud mängija, kelleks oli Anastassia Tsibulskaja (Venemaa).

Tänu edetabelikohale pääsesid otse põhiturniirile Eesti poistest Villem Aadamsoo (7) ja Georg Strasch ning tüdrukutest Andrea Roots (1), Grete Gull (6), Victoria Maria Mändma.ja Alissia Aleksandra Kivi. Seega alustab esmaspäeval Nastolas põhiturniiri 8 Eesti tüdrukut ja 7 poissi.

U12 turniiril Portugalis mängivad eestlastest põhiturniiril Simona Alter ja Marko Johannson.

scroll to top