fbpx
Close

Eesti paar kaotas Sharm el Sheikhi poolfinaalis

– Tennisepall / Foto: Pixabay

Daniil Glinka ja Karl Kiur Saare jaoks sai ITF-i turniir Sharm el Sheikhis otsa paarismängu poolfinaalis, kus nad kaotasid Marco Brugnerottole (Itaalia) ja David Perez Sanzile (Hispaania) 4:6, 6:3, 2:10.

Kummaski pikas setis õnnestus ühel poolel üks murre, ehkki võimalusi oli palju: Eesti paaril kasutada 5 ja vastastel 7 murdepalli. Võrdne mäng sai aga ootamatult lõpu pikas tie-breakis, mille Itaalia-Hispaania paar võitis koguni 10:2.

Vastased servisid pisut paremini, nad lõid 5 ässa, Eesti paar mitte ühtki. Kumbki pool tegi ühe topeltvea. Esimese servi õnnestumisprotsent oli mõlemal kõrge: lõunaeurooplastel 78 ja meil 75%. Ent servi efektiivsus oli vastastel parem, sest nad realiseerisid 77% esimese pallingu punktidest, aga eestlased 67%.

Kaur Kiur Saar: “Eks see otsustava seti tie-break on alati veidi loterii. Meil tulid mõned vead tähtsatel momentidel, samas vastastel õnnestus kõik. Läinud mõned punktid teistpidi, oleks otsustav pikk tie-break tasavägisem olnud. Samas peab tunnistama, et vastased olid ka väga head, mõlema pallingut oli küllalt raske tõrjuda

Nii Daniil Glinka kui Kaur Kiur Saar teevad kaasa ka järgmise nädala ITF-Futures turniiril Sharm el Sheikhis. Loodetavasti on Saarel seekord rohkem loosiõnne, sest selle nädala turniiril viis loos teda kohe esimesena asetatud Alessandro Bega (Itaalia) vastu.

Turniiri kodulehekülg & turniiritabelid.

scroll to top