fbpx
Close

Eesti noortel Dohas paarismängu esikohad käes, sama võimalik ka üksikmängus

– Grete Gull mänguhoos

Eesti noored on teist nädalat järjest Dohas juunioride 4. kategooria turniiril suurepärases hoos. Reedel kindlustati esikohad paarismängudes, kuid homme on Oliver Ojakäärul (5) ja Grete Gullil (4) võimalik võita ka üksikmäng.

Neidude paarismängus said võitu maitsta kõik neli Dohas osalenud Eesti tennisisti, sest kui eelmisel nädalal võidutsesid Brit Martin/Laura Rahnel, siis sel nädalal Gull/Liisa Varul (1). Finaalis võitsid nad kolmandana asetatud paari Yifei Huang (Hiina)/Nastasija Nesterovic (Saksamaa) 6:4, 6:3.

Kuna Eesti noormeestest mängib Dohas Ojakäär üksi, siis saavutati maksimum ka paarismängus, kus ta võitis koos Taym Al Azmehiga (Saksamaa, 2). Finaalis alistasid Al Azmeh ja Ojakäär esimesena asetatud paari Toprak Avcibasi (Türgi)/Ye Hongyu (Hiina) 6:2, 6:3. Üksikmängus oli Ojakäär poolfinaalis väga võimas, kui alistas Idriss Haddouchi (Belgia) 6:0, 6:2. Finaalis kohtub Ojakäär Cosme Rolland de Raveliga (Prantsusmaa, 6), kes võitis kaasmaalase Thomas Faureli koguni 6:0, 6:0.

Neidude üksikmängu poolfinaalis alistas Gull 6:4, 6:2 Huangi, kes oli tema vastane ka paarismängu finaalis. Eestil võinuks esikoht olla juba kindel, aga Rahnel kaotas 6:7, 2:6 Ellie Blackfordile (Suurbritannia, 5), kes oli veerandfinaalis alistanud eelmise nädala turniiri võitja Varuli.

scroll to top