fbpx
Close

Eesti noored osalevad neljal Tennis Europe turniiril

– Island / Foto: Pixabay

Tennise Europe U14 3. kategooria turniirile Kopavoguris (Island) sõitsid kohale kaks Eesti noortennisisti, Denis Maijorov ja Kevin-Kristjan Uba.

Poiste üksikmängus kaotas Kevin-Kristjan Uba esimeses ringis Lukas Steindlile Austriast 1:6 0:6. Kuuendana asetatud Denis Maijorov oli avaringis vaba ja alustab turniiri homme sakslase Daniel Albrechtseni vastu.

Paarismängus läks Kevin-Kristjan Ubal paremini. Mehhiklasest paarilise Andres Delgadilloga võideti avaringis prantslasi Teva Ardillon/Maxime Gouge’i kolmes setis – 1:6 6:4 10:3. Nüüd kohtutakse kaheksa tugevama hulgas Denis Maijorovi ja Haroldas Kulnysega (Leedu), kes tänu kolmandale asetusele olid avaringist vabad. Seega on kindel, et üks Eesti tennisistidest jõuab Kopavoguri turniiril poolfinaali.

Turniiritabel.

Portugalis Peninas TE U16 turniiril alustavad Mariela Pluutus ja Angelina Zhumadilova nii üksik- kui paarismänguga homme

Penina turniiri info.

Maltal Paolas TE U16 3. kategooria turniiril tulevad Ivette Leetma ja Antalyas U12 1. kategooria turniiril Renaldo Suursoo platsile samuti alles homme.

Malta turniiri info.

Antalya turniiri info.

scroll to top