Eesti meistrivõistlustel kõik veerandfinalistid selgunud

– Johannes Seeman / Foot: Viktor Burkivski

Täna selgusid Eesti meistrivõistlustel viimased neli veerandfinalisti meeste üksikmängus. Asetatud mängijaid õigustasid lootusi ning kaheksa parema hulka jõudsid lõpuks kõik.

Kaks kohtumist olid esmaspäeval ühepoolsed: Kristjan Tamm (2) alistas Kevin Suvi 6:1, 6:0 ja Siim Troost (7) Ott-Artur Kasera 6:1, 6:0. Natuke rohkem pidid vaeva nägema Robin Erik Parts (6) ja Johannes Seeman (8). Parts võitis Marcus Kevin Rõuk’i 6:3, 6:4 ja Seeman Martin Petuhovi 6:4, 4:6, 6:3.

Paarismängud on ka juba täies hoos ja päeva jooksul lisandub uusi tulemusi, mida saate vaadata siit. Kuid märkimist väärib üks huvitav vastasseis, kus tiitlikaitsjad Anet Angelika Koskel ja Helena Narmont alistasid naiste paarismängu veerandfinaalis kolmandana asetatud seeniorpaari Piret Ilves/Liina Suurvarik 6:1, 7:6.

Lisame veel, et Troostiga on Tennisnetil ka eraldi intervjuu, mille peagi avaldame.