Ebaõnn? Mark Lajali avaringi vastane võitis Tunise Challengeri

Oriol Roca Batalla. / Foto: Wikipedia

Kuigi tundus, et Mark Lajalil polnud Tunise Challenger 75 turniiril kuigi halb loosiõnn, tuli välja, et tema avaringi vastane Oriol Roca Batalla (Hispaania) võitis kogu turniiri ja kerkis sellega 31-aastaselt karjääri kõrgeimale edetabelikohale (162.).

Meenutame, et hispaanlane võitis Lajalit 6:3, 3:6, 7:6 ja ühegi teise vastasega ta sellistes raskustes polnud. Järgmistes mängudes sai ta kolm kahesetilist võitu ja veerandfinaalis Murkel Dellieni (Boliivia) võitis 4:6, 6:0, 6:4 ehk teenis kuus geimi rohkem.

Meenutame, et sama juhtus Lajaliga tänavu Australian Openil, kus Hugo Grenier’d (Prantsusmaa) ei peetud samuti liiga ohtlikuks vastaseks, aga ta läbis kvalifikatsiooni ja jõudis isegi põhiturniiri 2. ringi. Nüüdseks on Grenier langenud edetabelis 22 kohta ja oma viimasel viiel Challenger-turniiril alati kaotanud esimeses ringis.