fbpx
Close

Dimitrov kutsus Agassi enda treenerite tiimi

Andre Agassi. / Foto: Reuters/Scanpix

Endine maailma esireket ja kaheksakordne suure slämmi turniiride võitja Andre Agassi sõidab Austraaliasse, et seal 14. jaanuaril algaval slämmiturniiril aidata bulgaarlast Grigor Dimitrovit.

Mängijana oli Agassi eelmise sajandi viimase kolme aastakümne jooksul ainus, kes suutis võita kõigil neljal slämmiturniiril, ent ta ei teinud seda samal aastal. Treenerina on Agassi kätt proovinud vähe, näiteks koostöö Novak Djokoviciga tal välja ei tulnud, sest serblasest maailma esireketi sõnul tekkis neil erimeelsusi.

“Ma pole veel kindel, kas Andre aitab mind juba Brisbane’i turniiril, aga Melbourne’is küll,” ütles Dimitrov, kes langes tänavu maailma edetabelis kolmandalt kohalt 19ndaks.

Dimitrov ei ole Agassit ametlikult nimetanud enda treeneriks, esialgu kuulub ameeriklane vaid abistajate tiimi. “Me ei ole veel arutanud, kui kaua koostöö kestab. Mõned asjad võtavad aega ning me ei kiirusta otsuste tegemisega,” märkis Dimitrov.

Bulgaarlase peamine juhendaja on endiselt Dani Vallverdu, kes töötab hoolealusega ka Australian Openil. Kuid Dimitrovi sõnul on Vallverdu ja Agassi juba treeningutel koos talle nõu andnud. “Andre on olnud minu suur toetaja. Kaks nädalat koostööd temaga aitas palju. Kuid me austame teineteise ajagraafikut ja midagi kindlat pole paika pandud,” lisas Dimitrov, kes ütles, et tänavu oli tal ka häid perioode, kuid ennekõike otsib ta edaspidiseks stabiilset tipptaset.

scroll to top