fbpx
Close

Davis Cupi finaali avavad Chardy ja Coric

-Tennis | Foto: Pixabay

Täna loositi Lille’is Davis Cupi finaali mängude järjekord, mille alusel tulevad reedel esimesena väljakule Horvaatia teine number Borna Coric (ATP 12.) ja Prantsusmaa esinumber Jeremy Chardy (40.).

Chardyst sai Prantsusmaa esinumber pärast seda, kui kapten Yannick Noah otsustas riskida ja pani Lucas Pouille’i (32.) asemel mängima Jo-Wilfried Tsonga, kelle 261. edetabelikoht küll midagi ei ütle, sest mees oli kaua maailma esikümnes, aga ta on pärast vigastuspausi pidanud ainult viis võistlusmängu.

Teises reedeses kohtumises mängib Horvaatia nr 1 Marin Cilic (7.) Tsongaga. Laupäevaseks paarismänguks andis Horvaatia üles Mate Pavici ja Ivan Dodigi, kuigi algul pidi mängima Franko Škugor. Prantsusmaa paneb paarismängus välja Pierre-Hugues Herberti ja Nicolas Mahut’.

Pühapäeval kohtuvad esmalt meeskondade esinumbrid ja siis teised numbrid, kuid lubatud on teha vahetus, seega võib ka Pouille veel väljakule tulla. Kõikidel päevadel peetakse esimene (laupäeval ainus) kohtumine Eesti aja järgi kell 15 ning teine mäng algab ca 15 minutit pärast esimese lõppu.

 

scroll to top