Daniil Glinkal ei õnnestunud Orange Bowlil üksikmängus teise ringi pääseda

– Daniil Glinka / Foto: Viktor Burkivski

Noorte A-kategooria Orange Bowl turniiril USA-s Floridas kaotas Daniil Glinka üksikmängu esimeses ringis.

Varasemalt sai kirjutatud, et Eest tennisistil Daniil Glinkal (122.) noormeeste üksikmängus loosiga ei vedanud, sest kohe tuli vastu maailma 32. reket ja turniiril seitsmendat asetust omav Anton Matusevich Suurbritanniast. Omavahel ei oldud varem kohtutud.

Vaatamata Matusevichi favoriidi staatusele, ei teinud Daniil Glinka tema elu kergeks. Esimene sett läks kiiresse lõppmängu, mille võitmine vabastas briti pingetest ja kogu matši võit talle tulemusega 7:6(4) 6:2.

Paarismängus on Glinka partneriks Brandon Perez (Venezuela, 296.), kes oli veel selle aasta alguses maailma 124. reket. Perez üksikmängu põhitabelisse ei pääsenud, kuigi oli sellele lähedal. Nimelt läbis Perez kvalfikatsioonis kaks ringi edukalt ja jäi põhutabeli kohast ühe võidu kaugusele.

Paarismängus kohtuvad Glinka/Perez Tšehhimaa-Luksemburgi paariga Andrew Paulson (131.)/Chris Rodesch (121.).