Daniil Glinka ei pääsenud napilt Acapulco Challengeri põhiturniirile

Daniil Glinka. / Foto: Challenger Ortisei Facebook

Daniil Glinkal tuli Acapulco Challenger 125 põhiturniirile jõudmiseks alistada kvalifikatsioonis kaks vastast, aga ta sai teise kohtumises napi kaotuse.

Glinka alustas 6:1, 6:4 võiduga Andres Delgadillo (Mehhiko) üle ja kohtus Eesti aja järgi möödunud ööl Ryan Seggermaniga (USA, ATP 577.), kes on rohkem paarismängu spetsialist (maailma edetabelis 133.). Esimese murde tegi Glinka avaseti kümnendas geimis ja sellega ta kohe võitis 6:4. Teises setis oli Glinka 3:1 ees, kui mäng pöördus. Seggerman tegi kaks murret ja võitis samuti seti 6:4. Otsustavas setis loovutas Glinka pallingu kohe esimeses geimis ja kuna tal edaspidi polnud murdepalligi, ei jäänud võimalust viigistamiseks. Eesti teine reket kaotas 6:4, 4:6, 3:6.