Brit Martin jõudis Stockholmis settigi kaotamata veerandfinaali

– Brit Martin / Foto: Viktor Burkivski

Brit Martin (1) pole Stockholmis peetaval Tennis Europe U14 Super kategooria turniiril kaotanud kolmes mängus ühtki setti.

Tänases 3. ringi kohtumises alistas Martin Diana maria Ilie (Rumeenia) 6:2, 6:4 ja jõudis veerandfinaali, kus tema vastane on üllataja Duru Soke (Türgi), kes asub TE U14 edetabelis 95. kohal. Ent tšehhitar Brenda Fruhvirtova, kes oleks Martini järgmise võidu korral tema tõenäoline vastane poolfinaalis, on kolmes mängus kaotanud ainult kolm geimi.

Põhiturniiril välja langenud Grete Gull ja Georg Strasch teevad kaasa lohutusturniiril, kus on ühe mängu võitnud ja pääsenud kaheksa parema hulka.

Paarismängus läks Martinil ja Gullil õnnetult, sest nad võitsid oma seti palju kindlamalt, aga kaotasid pärast pikka tie-break’i Hephzibah Oluwadarele ja Hannah Readile (Suurbritannia, 3) 6:7, 6:1, 6:10.