Brit Martin ja Markus Mölder sammu kaugusel turniirivõidust

– Kadrioru Tennisekeskus / Foto: Facebook

Tennis Europe U14 vanuseklassi 2. kategooria turniiril jätkavad vääramatult tüdrukute seas Brit Martin (4) ja poistest Markus Mölder (3). Pärast tänast võitu mängivad mõlemad laupäevases finaalis.

Martin alistas poolfinaalis esimesena asetatud Anastassia Ivanova (Venemaa) koguni 6:2, 6:3. Finaalis kohtub ta teise venelanna Anna Karasjovaga. Mölder võitis teisena asetatud Tomasz Berkieta (Poola) 6:3, 7:5 ja kohtub finaalis Marc Majdandziciga (Saksamaa, 1). Majdandzic on Tennis Europe U14 edetabelis 12., aga Mölder 64. kohal.

Martin võib tulla ka turniiri kahekordseks võitjaks, sest koos Andrea Rootsiga alistas esimesena asetatud paar venelannad Karasjova ja Valeria Krohhotina (3) 6:1, 6:1. Poiste paarismängu finaalis on Eesti samuti esindatud, sest sinna pääsesid Denis Maijorov ja lätlane Davis Rolis (4).

Nii et laupäeval on põhjust tulla Kadrioru väljakutele pöialt hoidma, sest Eesti noortel on võimalus võita kolm ja pool tiitlit neljast võimalikust.