fbpx
Close

ATP Cupil tagasid pääsu poolfinaali Itaalia ja Venemaa, peaaegu ka Hispaania

Manuel Berrettini on Itaaliale toonud kaks võitu. / Foto: Imago Images/Scanpix

Meeste tippturniiril ATP Cup selgusid pärast kolmeste alagruppide teist vooru kaks edasipääsejat, sest Itaalia ja Venemaa on võitnud mõlemad matšid.

Itaalia alistas C-grupis kolmapäeval Prantsusmaa 2:1, kusjuures esireketite mängus võitis Matteo Berrettini Gael Monfilsi 6:4, 6:2. Venemaal tegid Andrei Rublev ja Daniil Medvedev Jaapani vastu taas puhta töö ja paarismängu kaotus midagi ei lugenud, sest 2:1 võit tõi ikka D-grupi esikoha. Medvedev alistas Kei Nishikori 6:2, 6:4.

Hispaania on B-grupis ka peaaegu võitja, sest talle piisab homme Kreeka vastu ka 1:2 kaotusest. Ja ühe võidu peaks Hispaania saama igal juhul, sest Kreeka teine reket on maailma 462. number Michail Pervolarakis. Täna kaotas Kreeka 1:2 Austraaliale, kuid Stefanos Tsitsipas tõi esinumbrite mängus siiski võidu ära, kui alistas Alex DeMinauri 6:3, 7:5.

A-grupis selgitavad aga homme esikoha Serbia ja Saksamaa, kes täna sai jagu Kanadast 2:1. Sakslased kindlustasid võidu juba üksikmängudega, aga esireketite heitlus oli maksimaalselt tasavägine – Alexander Zverev alistas Denis Shapovalovi 6:7, 6:3, 7:6.

scroll to top