fbpx
Close

Anett Kontaveit teatas hooaja lõpetamisest: “Ma pole veel 100 protsenti taastunud.”

Anett Kontaveit oma selle hooaja viimaseks jäänud mängul. / Foto: Zumapress/Scanpix

Eesti naiste esireket Anett Kontaveit teatas sotsiaalmeediakonto  vahendusel, et tema jaoks on tänavune hooaeg lõppenud.

Tõsi, tõenäoliselt poleks Anett niikuinii enam turniiridel mänginud, sest WTA turniire novembris-detsembris ei peeta, kuid ta oleks saanud kaasa lüüa näiteks sel nädalal toimuval Zhuhai Elite Trophyl, sest seal oli palju loobujaid edetabeli eestpoolt. Mängima pääses Karolina Muchova (Tšehhi), kes on rankingus koha võrra Anetti taga ja nüüd ilmselt möödub temast.

“Minu jaoks lõppes kahjuks 2019. aasta hooaeg varem, kui olin lootnud. Sellegipoolest tahaksin tänada oma sponsoreid, peret ja kõiki kaasaelajaid toetuse eest,” kirjutas Kontaveit oma Instagrami-kontol.

“See aasta lõpp on minu jaoks väga raske olnud, ma pole veel 100 protsenti taastunud. Olen palju kaalu kaotanud ega tunne ennast veel piisavalt tugevana, et täies mahus treenida,” lisas 23-aastane tennisist, kes jättis USA lahtised meistrivõistlused pooleli ja käis operatsioonil. “Loodan siiski tasapisi koormust tõstma hakata ning järgmise aasta esimesteks turniirideks vormis olla.”

Vaadake Anett Kontaveidi Instagrami postitust siit.

scroll to top