fbpx
Close

Anett Kontaveit oli sunnitud operatsiooni abil kõrvaldama põletikukolde

Anett Kontaveit US Openil oma seni viimases mängus. / Foto: Zumapress/Scanpix

Anett Kontaveit avalikustas neljapäeva õhtul Instagrami postituses, et pidi ägedast põletikust tekkinud abstsessi tõttu käima operatsioonil.

Kui see võõrsõna lahti mõtestada, siis on tegemist mädapaisega, mis saab alguse põletikust, aga see omakorda tekkis US Openi ajal saadud viiruse kaudu. Anett lisas Instagramis, et nüüd on juba paranemas ja tunneb ennast iga päevaga paremini.

Kuid Aasia turnee jätab Eesti esireket täielikult ära, ta ei mängi ka Pekingis Premier Mandatory taseme turniiril. “Loodan alustada uuesti mängimist Linzist või Moskvast, olenevalt tervisest,” ütles Kontaveit.

Linzi turniir algab 7. ja Moskva turniir 14. oktoobril. Sellega on enamikel naistennisistidel ka hooaeg läbi, ainult TOP20 mängijad osalevad kas WTA finaalturniiril või Zhuhai Elite Trophyl, kus ka Anett mullu mängis. Tänavu ta ilmselt ei saa haiguspausi tõttu kokku piisavalt punkte, et Zhuhaisse pääseda.

Millisele kohale langeb Kontaveit maailma edetabelis, peaks täpsemalt selguma pärast Wuhani turniiri ehk siis järgmise nädala lõpuks.

scroll to top