fbpx
Close

Anett Kontaveidi mäng lükati edasi kolmapäeva ööseks

Anett Kontaveit Brisbane’is treenimas. / Foto: Zumapress/Scanpix

Australian Openi 8. väljakul venisid eelnevad mängud sedavõrd, et juba kohaliku aja järgi kell 18 õhtul otsustati Anett Kontaveidi ja Astra Sharma (Austraalia) mäng lükata kolmapäevaks. Mäng algab samal väljakul homme öösel kell 2.

Kokku kaheksa naiste avaringi kohtumist jäeti täna pidamata, meeste üksikmängus saab esimene ring siiski läbi. Kui kõik teised edasi lükatud mängud olid kavas päeva viimased, siis õnnetul kombel just Anetti ja Sharma kohtumine oli eelviimastest ainus, mida teisipäeval ei peetud. Siin oli kaks põhjust: 8. väljak oli üks väheseid, kuhu paigutati seitse mängu ja teiseks, erakordselt pikaks venisid kaks eelnenud kohtumist – Aljaz Bedene (Sloveenia) võitis James Duckworthi (Austraalia) neljatunnilises mängus ja enne seda Alison Riske (USA) Yafan Wangi (Hiina) kolmetunnilises mängus.

Võib enam-vähem arvutada, et kui kõik mängud oleks ikka soovitud läbi viia, tulnuks Kontaveit ja Sharma väljakule enam-vähem kesköö paiku kohaliku aja järgi, aga uus ajakava avaldati juba kella 10.30 ehk Austraalia aja järgi kella 19.30 paiku.

Kolmapäeval on Kontaveidi ja Sharma kohtumise algusaeg kindel, sest tegu on päeva esimese mänguga. Anett on koos Mandy Minellaga (Luksemburg) üles antud ka paarismänguks, kuid kolmapäeval nad platsile veel ei tule. Nad kohtuvad avaringis Anna Blinkova (Venemaa) ja Yafan Wangiga.

scroll to top