fbpx
Close

Kristjan Tamm kaotas üksikmängu, kuid sai paarismängus revanši

Kristjan Tamm tänavustel Eesti meistrivõistlustel. / Foto: Igor Pissarev

Kristjan Tamm kaotas täna Faluni M25 turniiril üksikmängu teises ringis dramaatiliste pööretega matši 18-aastasele Patrik Munkhammarile (Rootsi) 1:6, 7:6, 6:7.

Tamm oli algul üsna kindlalt kaotamas, kui seis tablool näitas 1:6, 1:3. Kuid Tamm sai teises setis murde tagasi ning tie-break’is läks kohe 3:0 ette ja võitis 7:3. Otsustavas setis oli omakorda Tamm murdega ees, ta servis matši võiduks seisul 5:4, aga sai selles geimis ainult ühe punkti. Taas lõppes sett tie-break’iga, kus Tamme edu kestis seisuni 2:0. Pärast seda ta punkti enam ei saanud.

Paarismängus sai Tamm aga Munkhammarilt revanši, ehkki mõlemal olid väljakul ka partnerid. Teisena asetatud Ben Jones (Suurbritannia) ja Tamm võitsid Munkhammari ja Filip Stidelli (Rootsi) 6:3, 6:0. Poolfinaalis kohtuvad Jones/Tamm Hermann Hoeyeraali (Norra) ja Inaki Montes-De La Torrega (Hispaania).

scroll to top