Elena Malõgina jõudis W75 turniiril paarismängu veerandfinaali

Elena Malõgina. / Foto: Igor Pissarev

Tugevakoosseisulisel Glasgow’ W75 turniiril võitsid Elena Malõgina ja Tamira Paszek (Austria) paarismängu avaringis Victoria Alleni (Suurbritannia) ja Kianah Motosono (USA) 6:4, 6:1.

Malõgina 33-aastane paariline Paszek on olnud maailma 26. reket (2013 veebruar) ja pikka aega Austria esireket, aga praegu asub 353. kohal. Paarismängus on Malõgina Paszekist edetabelis eespool. Murreterohkes avasetis otsustas alles Eesti/Austria paari kolmas murre seisuks 5:4, kuid ka pärast seda tuli neil päästa murdepall ja võita seisul 40:40 mõlemapoolne geimpall. Teine sett oli juba ühepoolne.

Veerandfinaalis on Malõgina/Paszeki vastaseks kolmandana asetatud Briti paar Madeleine Brooks/Amelia Rajecki, kes avaringis olid vabad.