Ingrid Neel kaotas kaks päeva kestnud mängu

Ingrid Neel mängimas tänavu aprillis Stuttgardi turniiril. / Foto: Zumapress/Scanpix

Ingrid Neeli ja tema paarilise Ulrikke Eikeri (Norra) mäng Wimbledoni turniiri paarismängu 2. ringis jäi eile vihma tõttu pooleli soodsas seisus, aga pärast enam kui 24-tunnilist ootamist olid vastased jätkamisel paremad.

Eikeri/Neel ja Leylah Fernandez (Kanada)/Ena Shibahara (Jaapan) said uuesti mängima alles täna õhtul, eile oli Eesti/Norra paar võitnud esimese seti 6:2. Täna alustasid vastased paremini ja said murde seisuks 3:1, kuid järgmises geimis murdsid Eikeri/Neel vastu. Edasi võideti serve kindlalt, kuid seisul 5:6 kaotasid Eikeri/Neel seti viimase geimi oma servil.

See polnud veel murrang, sest Eikeri/Neel alustasid otsustavat setti murdega. Kahjuks kaotasid nad seejärel neli geimi järjest ja kokkuvõttes mängu tulemusega 6:2, 5:7, 2:6. Eikeri/Neel servisid terve kohtumise stabiilselt ja lõid esimest servi sisse 80%. Ent esimese servi punktid langesid dramaatiliselt – kui esimeses setis võitsid Eikeri/Neel neid 88%, siis kolmandas ainult 45%.