TEAM TENNIS Tour turniirile kaasaelajad | Foto: Jana Laigo

TEAM TENNIS MTÜ on täiskasvanud harrastajate tenniseklubi, mis korraldab tennisetrenne nii rühmatrennina kui ka personaaltrennina. Tennisemängijaid juhendavad Krista Kivi, Õnnela Urb, Kadri Kalamäe, Kirke Joost ja Janar Kalmus. Tenniseklubi tennisiste on käinud juhendamas ka külalistreenerid Eerik Holter, Sirli Laur ja Simona Alter. Meiega saab oma tennisemängu harjutada FORUS Spordikeskus Tondil, FORUS Spordikeskus Viimsis, Rocca al Mare Tennisekeskuses, Tähtvere Tennisekeskuses ja Pärnu Tennisekeskuses.

Vali endale sobiv rühmatrenn ja pane end tennisetrenni kirja siin!

Tennisetrennid rühmatrennina: üldjuhul 4 sarnase tennisemängu tasemega osalejat. Treeningtunni maksumus osalejale orienteeruvalt 24€ (klubiliikmele 19€). Hind sisaldab tenniseväljakut, juhendajat, treeningvahendeid (pallid, vajadusel reketid)

Tennisetrennid kollektiividele/sõprade rühmale: nüüd on võimalik tulla tennistrenni oma sõprade või kolleegidega ning moodustada oma rühm. Treeningutunni maksumus orienteeruvalt 96€/grupp (76€ klubiliikmetele). Hind sisaldab tenniseväljakut, juhendajat, treeningvahendeid (pallid, vajadusel reketid)

Tennisetrennid personaaltrennina: üldjuhul 1 või ka 2 osalejat. Sobib kui soovid harjutada tennisemängu üksinda või koos elukaaslase-sõbraga. Trenni maksumus orienteeruvalt 35€ + väljaku rent.

TEAM TENNIS Tour Hiiumaa etapi osavõtjad | Foto: Jana Laigo

TEAM TENNIS Tour on tenniseturniirde sari, mis toob kokku nii TEAM TENNIS klubiliikmed kui ka külalismängijad. Turniiridele on oodatud nii kogenud mängijad kui ka võistluskogemuseta tenniseharrastajad. Sõltuvalt osalejatest moodustatakse tavaliselt mitu tugevusgruppi, nii saavad omavahel mängida sarnase mängutasemega osalejad. Turniiri järjekorranumber annab aimu ka turniiri formaadist – paaris järjekorranumber tähistab paarismängu. Tenniselaagrites on hea vastuvõtu saanud tennisevõistluse formaat, kus mängitakse võistkondades. Tennisenädalavahetused on aset leidnud juba nii Tartus, Pärnus, Kärdlas ja oktoobris on tulemas Kuressaare mini-laager.

Lisainfo ja tennisetrennidesse ning tenniseturniridele registreerumine: info@teamtennis.ee ja https://www.facebook.com/TEAMTENNIS.EE/

TEAM TENNIS järgmised sündmused: