TEAM TENNIS Challenge – trenni parim mängib tasuta!

Tenniseklubi TEAM TENNIS korraldab omavahelise (treenerita) tennisemängu trenne Kadriorus ja Tondil. Eraldi trennirühmad on alates algajatest kuni GP tasemel mängijateni välja. Organiseeritud pooleteisttunnise trenni maksumus on 19 eurot (TEAM TENNIS klubiliikmele 15€) ja see sisaldab väljaku renti ja palle. Mängu muudab veelgi põnevamaks see, et omavaheliste mängude võitja saab trenni lausa tasuta!

Registreerimine:
Vali tennisetrennide kalendrist sobiv vaba aeg ning tugevusgrupp ja pane kirja oma nimi ning email. Tule 5min enne trenni algust kohale (trennid Kadriorus väljakutel 10-14, Tondil küsi enne väljakule minemist adminnilt üle) Võta kaasa trenniriided ja reket (Tondil on meil ka vihmakindlustus, ehk võta kaasa nii sise- kui välijalanõud).

Formaat:
Klubi annab iga väljaku kohta 4 palli (A grupp uued B ja C vähekasutatud pallid). Kuni 4 osalejat väljaku kohta teevad soojenduse (5-10min), seejärel loositakse vastased ja mängitakse ühe punkti kaupa (korda-mööda) otsustava punktiga üks sett üksikmängu. Kui esimene paar on mängu lõpetanud (näiteks 6:1), siis teine paar mängib omavahel poolelioleva geimi lõpuni ning kui seejärel on seis võrdne (näiteks 3:3), siis mängib veel viimase, otsustava geimi (näiteks tuleb tulemuseks 4:3). Seejärel mängivad võitjad omavahel ja kaotajad omavahel. 5min enne trenni lõppu mängitakse viimane punkt ning kes kogutulemuses peale jääb on võitja. Kes võidab mõlemad kohtumised, võidab endale ühtlasi TASUTA trenni! Kui trennis on väljaku kohta alla 4 osaleja, siis võitjat ei selgu ja tasuta trenni ei rakendu.