Markus Mölder ja Carol Plakk langesid kvalifikatsioonis välja

Markus Mölder / Foto: Rein Kompus

ITF turniiride kvalifikatsioonis olid nädala alguses platsil Markus Mölder ja Carol Plakk. Paraku mõlemal jäi teekond seal pooleli.

Bukaresti (Rumeenia) ITF M15 turniiril oli värske Eesti MV finalist Markus Mölder kvalifikatsiooni avaringis vaba. Teises ringis kohtus Mölder (ATP 1316.) kohaliku 17-aastase tennisisti Tudor Batiniga (-.) ja võitis tulemusega 6:3, 5:7, 10:3. Pääsu eest põhitabelisse tuli Mölderile vastu samuti rumeenlane, 18-aastane David Radu Turcanu (1826.). Siingi läks tarvis kolme setti, ent vastupidise lõpptulemusega. Mölder jäi alla 2:6, 6:4, 3:10. Seevastu paarismängus sai Mölder koos Kristjan Tammega võidu kirja. Meie tennisistid alistasid paari Cristian Matei Onofrei (Rumeenia)/Tomas Lipovsek Puchesi (Argentina) 6:3, 6:4.

Kristjan Tamm pääses üksikmängus napilt otse põhitabelisse ja ta peaks alustama homme.

Monastiris W15 ITF turniiril jäi Carol Plakk alla oma esimeses mängus Francesca Maguina Bunikowskale (Peruu) tulemusega 3:6, 5:7.