Johannes Seeman mängib Castelo Branco turniiri paarismängu finaalis!

– Johannes Seeman / Foto: Viktor Burkivski

Castelo Brancos (Portugal) M25 ITF-i turniiril jätkas Johannes Seeman võidulainel. Täna pidas ta oma ameeriklasest partneri Wally Thayne’ga poolfinaalmängu.

Poolfinaalis kohtusid Seeman/Thayne Portugali paariga Francisco Rocha/Tiago Silva. Esimeses setis murdsid Seeman/Thayne vastase seriv kahel korral, loovutades enda oma ühe korra – 6:3. Teises setis oli servimurdeid vaid üks ja sellega said hakkama Seeman/Thayne. Pingeline moment tekkis mängu viimases geimis, kui matshivõit sepistati kolmandalt matshpallilt. See oli hetk, kus Portigali paaril oli variant geimide seis 5:5-le viigistada. Kogu mäng Seeman/Thayne’ile 6:3, 6:4.

Finaali vastane selgub hiljem kohtumisest Michael Geerts (Belgia)/Marek Gengel (Tshehhi) – Alexander Bravo (USA)/Alex Martinez (Hispaania). Seni on Johannes Seemani kontos esikoht 2020. aastast ITF-i turniirilt Pärnus.