Johannes Seeman jätkab Portugalis paarismängus nelja tugevama hulgas

– Johannes Seeman / Foto: Viktor Burkivski

Tänane päev on Eesti tennisistidele ITF-i tandril hea olnud. Portugalis Castelo Brancos ITF-i M25 turniiril paarismängus kaasa tegev Johannes Seeman oli samuti edukas.

Johannes Seeman koos ameeriklasest paarilise Wally Thayne’iga kohtus veerandfinaalis USA-Portugali duetiga Dhruva Mulye/Goncalo Oliveira. Esimeses setis tehti vaid üks servimurre. Sellega said hakkama Seeman/Thayne seisul 6:5, mis tähendas ühtlasi setivõitu 7:5. Kaks nüansi võiks välja tuua: Seeman/Thayne kaotasid oma servilt ainult kolm punkti (!) ja vastased tegid koguni kuus topeltviga.

Teine sett kulges sarnaselt. Seeman/Thayne hoidsid oma pallingugeime kindlalt, vastased olid hädas. Seisul 4:3 tuli Seeman/Thayne’i kontosse teine servimurre ning sellest piisas, et teine sett võita 6:3 ning lunastada pääse poolfinaali. Muideks vastased teenisid matshi vältel vaid ühe murdepalli ja seda mängu viimases geimis.