Glinka langes üksikmängus, Seeman ja Troost alistusid paarismängus

Daniil Glinka / Foto: Igor Pissarev/ETL

ITF-i M25+H turniiril Bagneres-de-Bigorres püüdis täna Daniil Glinka üksikmängus poolfinaalikohta ja Johannes Seeman/Siim Troost paarismängus finaalikohta.

Paraku ei toonud tänane päev Prantsusmaal edu meie tennisistidele. Neljandana asetatud Daniil Glinka (ATP 444.) kohtus veerandfinaalis läbi kvalifikatsiooni end põhitabelisse murdnud prantslasele Leo Deflandre’ile (2084.). Edetabelikohta arvestades oli Glinka kindel favoriit, ent mäng läks teisiti. Glinka alistus prantslasele kahes setis 6:7(5), 1:6. Esimeses setis juhtis Glinka vahepeal servimurdega 4:2 ning omas vastase servilt seisul 5:4 ka ühte settpalli, ent sellega asi ka piirdus. Teises setis Glinka enam tõsist vastupanu ei osutanud. Tõsiseks heitluseks läks vaid ühe geimis.

Paarismängus jäid Johannes Seeman ja Siim Troost jäid poolfinaalis üsna veenvalt alla kohalikule paarile Yanis Ghazouani Durand/Loann Massard 3:6, 3:6.