Glinka/Lajal langesid välja Granby turniiri veerandfinaalis

– Tenniseväljakud / Foto: Andrew Donovan/Unsplash

Kanadas Granby ATP Challengeril püüdsid täna paarismängus poolfinaalikohta Mark Lajal ja Daniil Glinka.

Veerandfinaalis võtsid Lajal/Glinka mõõtu Kanada paarist Joshua Lapadat/Justin Boulais, kes said turniiritabelisse korraldajamaa vabapääsmega. Esimeses setis läksid Lajal/Glinka tänu servimurdele ette 3:1. Paraku oli see rõõm üürike, varsti leidsid meie tennisistid end kaotusseisust 3:4. Selleks hetkeks olid mõlemad teeninud ühe servimurde, mis jäid ka ainsateks setis. Nii jõuti kiiresse lõppmängu, kus Lajal/Glinka olid enamus ajast tagaajaja rollis (1-3 punktiga). See vahe suudeti korraks likvideerida (6:6), kuid vastased võtsid ikkagi kaks viimast punkti. Avaseti kiire lõppmäng 8:6 kanadalastele.

Teises setis sai saatuslikuks ühe pallingugeimi loovutamine kanadalastele, seisul 1:1. Tõsi, korra oli shanss ka viigistada geimide seis 5:5-le, kui vastase servil jõuti otsustava punktini. Teine sett samuti Lapadat/Boulais’ile 6:4. Kogu matsh neile 7:6(6), 6:4.