Elena Malõgina võitis mõlemas mänguliigis

Värske Eesti meister Elena Malõgina. / Foto: Igor Pissarev

Eesti tennisistidest on esialgu kõige edukam Elena Malõgina, kes Ust-Kamenogorski ITF-i W15 turniiril on jõudnud üksikmängus veerandfinaali ja paarismängus poolfinaali.

Esialgu sellepärast, et Savitaipale W15 turniiril ei saada kuidagi jagu vihmast ja täna õhtul viidi osa mänge siseväljakutele. Seal on veel eestlannadel võimalus jõuda sama kaugele kui Malõgina. Kui tulemused õhtu jooksul selguvad, lisame siia uudisesse.

Malõgina on aga Kasahstanis loovutanud üksikmängus ainult kolm geimi. Tänases teises ringis võitis ta Zuzanna Kolonusi (Poola) 6:1, 6:0. Paarismängus nii kergelt ei läinud, koos Vaidehi Chaudhariga (India) võitis Malõgina Jekaterina Hairutdinova (-) ja Tatjana Nikolenko (Kasahstan) 6:1, 6:7, 10:4.

Köge W35 turniiril ei suutnud aga Maileen Nuudi ja Merel Hoedt (Holland) poolfinaali jõuda, sest nad kaotasid Julie Belgraverile (Prantsusmaa) ja Jasmijn Gimbrerele (Holland) 3:6, 7:5, 5:10. Teises setis olid Hoedt/Nuudi 3:5 taga ja päästsid kolm matšpalli (neist kaks mõlemapoolsed geimpallid seisul 40:40), aga see võitlus kokkuvõttes edu ei toonud, sest tie-break’is kaotasid nad seisul 4:5 neli punkti järjest ja mängu päästa ei õnnestunud.