Elena Malõgina kaotas paarismängu poolfinaalis

Elena Malõgina. / Foto: Igor Pissarev

Võimalik, et Elena Malõgina oli esimene Eesti tennisist, kes kohtus väljakul Burundi mängijaga, aga õnne see tutvus talle ei toonud, sest Eesti esireket ja tema paariline Nicole Fossa Huergo (Itaalia) kaotasid Sada Nahimanale (Burundi) ja Rinon Okuwakile Bydgoszczi W35 turniiri poolfinaalis 3:6, 6:7.

Lisame ka teadmiseks, et Nahimana on üksikmängu maailma edetabelis 362. ja paarismängus 369., Malõgina on temast üksikmängus taga, aga paarismängus ees. Esimeses setis jäid Fossa Huergo/Malõgina lausa 0:5 taha, aga siis võitsid kolm geimi. Teises setis olid vastased kolm korda murdega ees ja kõigil juhtudel murdis Eesti/Itaalia paar tagasi kohe järgmises geimis. Viimane kord juhtus see seisul 5:6, kui vastased servisid matši võiduks. Tie-break’is oli viis minimurret järjest, neist kolm tegid vastased. Kuna alates seisult 3:2 enam minimurdeid polnud, jäidki Nahimana/Okuwaki ette ja võitsid tie-break’i 7:4.