Elena Malõgina ei pääsenud Astanas poolfinaali

Elena Malõgina. / Foto: ITF

Astana (Kasahstan) W35 ITF-i turniiril üritas Elena Malõgina täna üksikmängus pääsu poolfinaali.

Veerandfinaalis kohtus Elena Malõgina (WTA 469.) Lõuna-Korea tennisisti Dayeon Backiga (349.). Varem tennisistid omavahel mänginud polnud.

Esimene sett läks ühte väravasse. Võimalik, et mingis mõttes määravaks sai avageim, kui Malõgina ei realiseerinud neli murdepalli. Pärast seda tal sellist varianti enam ei tekkinud. Vastane seevastu murdis Malõgina pallingu kahel korral ja võitis seti 6:1.

Teises setis leidis Malõgina end kiiresti 0:3 kaotusseisust. Sellega siiski mäng veel läbi polnud. Malõgina kogus end ning võitis kuus geimi (!) järjest, kusjuures vastasel eriti shansse enam ei tekkinud.

Otsustav sett sarnanes esimese setiga. Kohe seti avageimis võis Malõgina murda vastase pallingu, kuid taas jäi eesmärk saavutamata. Edasi asus Back juhtima 4:0 ning kuigi Malõgina võitis sel hetkel Backi servigeimi oli rong ikkagi läinud. Otsustav sett ja kogu mäng tulemusega 6:1, 3:6, 6:1 Dayeon Backile.