Adrian Šein mängis Tšehhis U12 1. kategooria turniiri finaalis

Adrian Šein turniiri teise koha karikaga. / Foto: erakogu

Rakovnikis (Tšehhi) peetud Tennis Europe’i U12 vanuseklassi 1. kategooria turniiril jõudis Adrian Šein finaali.

Kuni finaalini mitte ühtki setti kaotanud Šein alistas veerandfinaalis Patrick Cecava (Tšehhi) 6:3, 6:2 ja poolfinaalis Ulysse d’Amiensi (Prantsusmaa) 6:3, 7:5. Finaalis kaotas Šein Daniel Gardalityle (USA) 2:6, 2:6. Ameeriklane oli nii võimas, et enne finaali peetud neljas mängus kaotas ta kokku ainult viis geimi, aga Šeinil õnnestus temalt saada neli geimi. Paarismängus sai Šein koos leedulase Kajus Seliukasega 2. ringi, aga seal nad andsid seisul 4:6, 0:5 loobumisvõidu (arvatavalt leedulase vigastuse tõttu) hiljem turniiri võitnud Tšehhi paarile Simon Krkoška/David Motal.

Rakovnikis osales ka kolm Eesti tüdrukut, kuid nad jäid võiduta nii üksik- kui ka paarismängus.